AgexTR Oyun Forumu / Geleceğin Forum Dünyası AgexTR | Webmaster & Bilişim Kategorisi Site/Firma Tanıtım Bilgisayar Takibi ve Casus Yazılımı
Bilgisayar Takibi ve Casus Yazılımı
ispaniolle
Bilgisayar Takibi ve Casus Yazılımı
0
17
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Etiketler
yazılımı takibi casus bilgisayar ve

Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
ispaniolle Moderatör
********
  • Konular20
  • Mesajlar20
  • Rep puanı 0
Bilgisayar takibi ve casus yazılımlarını kullanmak günümüz koşulları baz alındığında adeta zaruriyet noktasına gelmiştir. Şirketler bünyelerindeki görevi bulunan personellerinin günlük olarak denetimlerini takiplerini sağlayabilmek açısından, kullanmış oldukları cihazlara bilgisayar takibi yazılımı kurmalıdırlar. Bunun sektörel anlamdaki diğer tanımı casus yazılımı olarak da bilinmektedir. Bazen hiç bilinmemesi bazen de tüm görevlilerin personel takibi yazılımı ile denetlendiklerini bilmeleri gerekir.

Bilgisayar takip yazılımı yani personel takibi bir şirkette personel takibi için en çok kullanılan yöntemlerden biridir. En faydalı yanı, kontrolleri basitleştirmesi ve otomatikleştirmesidir . Çalışan bilgileri tek bir veri tabanında toplanmış olup, çeşitli analizlerin güncel verilere sahip olacağı şekilde gerçekleştirilebilmektedir. İletişimi teşvik etmek için sessiz ortamlarda yapılmalıdır. Bilgisayar takibi yapılarak çalışan performansı hakkında bilgilendirilir ve kendi bakış açısı edinilir. Duruma uygun bir dizi soru hazırlamanız gerekir.

Tüm şirketler, sonuçlarını iyileştirmek istiyorlarsa personeli sık sık izlemelidir, çünkü uygun iş organizasyonu üretkenlik seviyelerini arttırır. Personel performansını değerlendirerek, performanslarının şirketin hedeflerine ulaşmak için gerekenden düşük olup olmadığını belirleyebilirsiniz. Personellerin performansının düzenli olarak kontrol edilmesi, personelleri denetleme departmanının sorumluluğundadır. Bu, çalışanların gerçekleştirdiği tüm görevleri izlemeli, atamalı ve denetlemelidir ve personelin değerlendirmesini yapmak için çeşitli yöntemler vardır. Casus yazılımı da bu görevi en kolay hale getiren bi program türüdür.

Eğer siz de bilgisayar takip yazılımı veya diğer adıyla casus yazılım kullanarak gerekli denetim mekanizmalarının kusursuz şekilde çalışması ve personellere karşı hakimiyet yetkinizin en üst düzeyde olmasını hedefliyorsanız www.deskgate.com ile mutlaka görüşmenizi tavsiye ederiz. Çünkü Deskgate personel takip yazılımı platformu, Türkiyede bu hizmeti sağlayan en ünlü yazılım firmalarının başında geliyor.

[Resim: remote-desktop-software-2.jpg]